Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Textil Market to sieć sklepów, oferująca odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz akcesoria do wyposażenia domu w przystępnych cenach. Nowy lokal marki w Gemini Park Bielsko-Biała zajmie powierzchnię ponad 170 mkw. i będzie pierwszym salonem tej sieci w mieście.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie naszego pierwszego sklepu w Bielsku-Białej właśnie w Gemini Park ze względu na dogodną lokalizację obiektu, która pozwala nam dotrzeć do klientów mieszkających w mieście, jak i całym regionie. Nie bez znaczenia jest fakt rozbudowy centrum, dzięki której wprowadzono wiele nowych marek, co – mamy nadzieję – będzie powodowało stale rosnącą odwiedzalność obiektu. Istotne jest również wprowadzanie marek dyskontowych, takich jak Pepco, a teraz również naszej; dzięki czemu centrum jest pozycjonowane jako obiekty dostępny – również cenowo – dla każdego klienta – komentuje Tomasz Gros, dyrektor rozwoju sieci Textil Market.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała w kwietniu b.r. zostało rozbudowane, dzięki czemu obecnie powierzchnia obiektu liczy ponad 40 tys. mkw. oraz 120 lokali handlowo-usługowych. Jednym z celów rozbudowy było stworzenie kompleksowej oferty handlowo – rozrywkowej dla całej rodziny. Oferta marki Textil Market idealnie wpisuje się w tę strategię, i uzupełni segment, zagospodarowany do tej pory przez sieć Pepco. Bielskie Gemini Park znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holding.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.