Galeria Tarnovia
Galeria Tarnovia

Colliers International zajmie się komercjalizacją powierzchni handlowej zlokalizowanej w centrum handlowym Galeria Tarnovia na południu Polski.

– Galeria Tarnovia to doskonały punkt zakupów i spotkań dla okolicznych mieszkańców. Colliers doradza właścicielowi w doborze najemców tak, aby zapewnić klientom jeszcze bardziej zróżnicowaną ofertę. Wspólnie z właścicielem – TK Development – pracujemy również nad odświeżeniem wizerunku centrum i poprawą jego funkcjonalności, co z pewnością przyczyni się do wzrostu zainteresowania galerią nawet wśród klientów spoza całkowitego obszaru oddziaływania. – mówi Agnieszka Baczyńska, dyrektor w Dziale Powierzchni Handlowych, Colliers International.

Galeria Tarnovia to centrum handlowo-usługowy o powierzchni najmu ponad 16 tys. mkw. w Tarnowie, oddane do użytku w 2009 roku. Galeria znajduje się w obrębie ulic: Krakowska, Braci Żmudów i Księdza Skorupki, przy drodze krajowej, gdzie natężenie ruchu sięga 36,5 tys. aut dziennie. W obiekcie znajdują się między innymi takie marki, jak: Carrefour, H&M, New Yorker, Stradivarius, Carry, Deichmann, CCC, Ryłko, Douglas, RTV Euro AGD, 5.10.15., Vistula, Wólczanka, Rossmann, Orsay, Pepco czy Centro. Galeria dysponuje parkingiem podziemnym dla 440 pojazdów.

Spółka TK Development obecnie realizuje centrum handlowe Nowy Rynek w Jeleniej Górze. Pośród najemców Nowego Rynku są już: H&M, grupa Inditex z markami Bershka i Stradivarius, grupa LPP silnie reprezentowana przez Cropp, House, Mohito, Sinsay, Reserved, Home and You, jak również: Carry, Briju, Apart, CCC, Deichmann, Rossmann oraz sklep spożywczy Intermarché. Budowa Nowego Rynku przebiega zgodnie z harmonogramem.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku i Katowicach, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów.