CH Auchan Gdańsk

Firma Immochan pozyskała nowych najemców dla Centrum Handlowego Auchan w Gdańsku. Do listy sklepów galerii handlowej Auchan dołączają marka odzieżowa I&M Collection oraz salon z akcesoriami do telefonów komórkowych Kup2.

Otwarty 5 listopada salon I&M Collection o powierzchni ponad 111 mkw., oferuje odzież dla kobiet. Jeszcze w listopadzie w galerii Auchan zostanie otwarty drugi, nowy sklep. Będzie to pierwszy salon z etui do telefonów komórkowych pod szyldem Kup2.pl. Obecnie w lokalu o powierzchni 47 mkw. trwają prace wykończeniowe.

– Trwająca rozbudowa Centrum Handlowego Auchan w Gdańsku zachęca nowych najemców do nawiązania współpracy z Immochan. Już wkrótce zwiększymy powierzchnię handlową galerii i unowocześnimy cały obiekt. Galeria handlowa z miesiąca na miesiąc charakteryzuje się coraz bogatszą i przede wszystkim bardziej kompleksową ofertą – mówi Monika Kuzka, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Wśród salonów oferujących modę damską w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk znajdują się także takie marki, jak Camaieu, Orsay, Taranko oraz Mona Pro Moda. W obiekcie mieszczą się również butiki takich znanych marek, jak Carry czy Diverse, a także salony z odzieżą sportową, między innymi City Sport oraz Ka Sport. Ofertę uzupełniają butiki obuwnicze – Ecco, CCC, Ray Obuwie i Deichman. Zakupy w butikach w kameralnej atmosferze umilają klientom także lokale gastronomiczne, wśród nich KFC, Pizza Pai czy kawiarnio-lodziarnia Carte D’or Cafe.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieści się przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W galeria znajduje się blisko 50 sklepów znanych marek, w tym butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. W CH Auchan Gdańsk mieszczą się hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon, jedyny w Trójmieście Toys’R’Us oraz stacja benzynowa. Obiekt posiada 2260 miejsc parkingowych, w tym 20 dla osób niepełnosprawnych. CH zostało otwarte w 1998 roku.