Salon Saturn
Salon Saturn

Spółka Media Saturn Holding, 4 grudnia otworzy kolejny sklep pod szyldem Saturn Connect. Będzie to pierwszy w Krakowie, a drugi w Polsce punkt sprzedaży dedykowany najnowszym technologiom mobilnym i akcesoriom.

Po ubiegłorocznym sukcesie salonu w Galerii Katowickiej, czas na Kraków. Nowy Saturn Connect, zlokalizowany w Centrum Handlowym Bonarka, zaoferuje na powierzchni blisko 300 mkw. najnowsze urządzenia mobilne dostępne na rynku oraz szeroki wybór akcesoriów.

– Uruchomienie Saturn Connect jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się trendy oraz potrzeby coraz bardziej mobilnego społeczeństwa. Zaoferujemy naszym klientom wybór najnowszych technologii, niezbędnych do łączności i komunikacji – w pracy i zabawie. Każdy będzie mógł na miejscu indywidualnie dopasować urządzenia do swoich potrzeb, korzystając z profesjonalnej obsługi – mówi Piotr Bieńkowski, Dyrektor Saturn Connect w Krakowie.

Wyróżnikiem Saturn Connect będzie również kompleksowość oferowanych usług: przy zakupie sprzętu można będzie skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja +, skorzystać z usługi pomocy informatycznej Power Service, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet podpisać na miejscu umowę na zakup energii. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in.: telewizory, laptopy, smartfony, tablety, konsole oraz gry, przenośny sprzęt do słuchania muzyki i „elektronika sportowa”, jak np. kamery akcji, pulsometry czy zegarki GPS.

Saturn to marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie Saturn dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 22, salon z technologiami mobilnymi Saturn Connect oraz Samsung Saturn Store. Specjalistyczne sklepy marki Saturn oraz sklep internetowy saturn.pl oferują asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę.