Arkady Wrocławskie

W Arkadach Wrocławskich rozpoczęła działalność nowoczesna restauracja Express Kuchnia Marche. Lokal o powierzchnie 92 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze w strefie restauracyjnej.

– Express Kuchnia Marche dosłownie powiększyło strefę restauracyjną w Arkadach Wrocławskich. Wcześniej w tym miejscu działał sklep z zupełnie innej branży. Usunęliśmy witrynę sklepową i otworzyliśmy lokal na strefę restauracyjną, powiększając tym samym jej powierzchnię i ofertę. Zakładamy, iż Express Kuchnia Marche bardzo szybko zyska sympatię klientów naszego centrum – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji.

Właścicielem Express Kuchnia Marche jest American Trading Company. Aktualnie firma posiada 7 restauracji Express Kuchnia Marche oraz 7 restauracji franczyzowych. Intensywnie prowadzona ekspansja, jak podkreślają właściciele sieci, wynika m.in. z odpowiedzi na potrzeby rynku i duże zainteresowanie jakim cieszy się format sprzedaży gotowych dań na wagę.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami.

LC Corp SA jest właścicielem Galerii Handlowej Sky Tower i Centrum Handlowego Arkady Wrocławskie.