Sklep Tup Tup
Sklep Tup Tup

Hurtimex SA w trzecim kwartale 2014 roku zakończył proces negocjacji z kilkoma nowymi partnerami, doprowadzając do podpisania umów handlowych i otwarcia nowych sklepów własnych Tup Tup. Spółka przygotowuje się do uruchomienia w grudniu br. lokalu o powierzchni 110 mkw. w Outlet Center w Lublinie. Natomiast na I kwartał 2015 roku zaplanowane jest otwarcie sklepu o powierzchni 98 mkw. w Outlet Center w Białymstoku.

Obecnie zarząd spółki prowadzi rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami, a trwające negocjacje mają doprowadzić w niedługim czasie do otwarcia nowych salonów Tup Tup, w takich lokalizacjach jak m.in. Radom.

W trzecim kwartale 2014 roku spółka Hurtimex SA kontynuowała dotychczasową działalność i osiągnęła przychody ze sprzedaży w wysokości 2,36 mln zł. W porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku były one niższe o ponad 1 mln zł. Na wielkość przychodów w tym okresie wpływ miały głównie działania związane z uporządkowaniem struktury odbiorców w poszczególnych kanałach dystrybucji, ograniczenie aktywności handlowej na Ukrainie w związku z sytuacją w tym kraju oraz wyjątkowo ciepły wrzesień, który nie sprzyjał sprzedaży nowej kolekcji dedykowanej na sezon jesienno-zimowy.

Spółka w trzecim kwartale 2014 roku osiągnęła zysk netto z działalności na poziomie 478 tys. zł, a narastająco za 9 miesięcy b.r. 21 tys. zł, a więc w obu przypadkach wynik finansowy lepszy niż w analogicznych okresach ubiegłego roku.

Hurtimex SA od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą odzieży dziecięcej. W swoich sklepach oferuje wyroby grupy marek dziecięcych Tup Tup, Kanz, Pampolina, Doell. Aktualnie jako firma notowana na rynku New Connect tworzy sieć ponad 30 sklepów własnych oraz franczyzowych, które zlokalizowane są przy ulicach i w centrach handlowych m.in.: CH Planeta w Sandomierzu, Dekada Sieradz, Ptak Outlet, czy w Galerii Konstantynów. Powierzchnie sklepów wynoszą od 60 do 100 mkw. Firma sprzedaje również produkty w sklepie internetowym Tup Tup. Ponadto produkty marki Tup Tup są dostępne w e-sklepie Top Secret.