lot hotele rezerwacja online

Linia lotnicza LOT oraz globalny portal Booking.com wprowadzają usługę rezerwacji noclegów dla swoich klientów.

Dzięki współpracy obu firm turyści dostaną szeroki zakres możliwości zakwaterowania, od hoteli ekonomicznych typu boutique po wille i apartamenty we wszystkich miastach, gdzie latają samoloty LOT-u oraz wielu innych miejscowościach.

System rezerwacji on-line

Dostęp do bazy hoteli można uzyskać przez stronę główną lot.com lub wpisując w przeglądarce adres: hotels.lot.com.

Klienci LOT-u dokonujący rezerwacji noclegów na lot.com zyskują:

  • Oszczędność czasu, ponieważ wybierają wśród najlepszych dostępnych ofert cenowych.
  • Oszczędność pieniędzy – rezerwacje nie obarczone dodatkowymi opłatami, a turyści wybierają wśród najlepszych dostępnych ofert cenowych
  • Gwarancję, swobodę i elastyczności przy zarządzaniu swoimi rezerwacjami – bezpłatne anulowanie w większości hoteli.
  • 24 godzinną dostępność rezerwacji on-line.
  • Wygodę – płatność dokonywana jest w dniu przyjazdu, a nie w trakcie zakładania rezerwacji.

W ciągu najbliższych miesięcy współpraca między firmami da klientom jeszcze więcej korzyści – między innymi poprzez integrację z programem lojalnościowym.

Lot hotele rezerwacja
System rezerwacji hoteli na stronie LOT

„Współpraca LOT-u i Booking.com, znacznie ułatwi naszym klientom proces rezerwacji podróży. Wprowadzenie propozycji hoteli jest dla LOT-u kolejnym krokiem ku kompleksowej ofercie zapewniającej klientom odpowiednie produkty” – powiedziała Magali Olive, dyrektor Biura Dodatkowych Przychodów i Programów Lojalnościowych w PLL LOT.

Oferta dla klientów biznesowych

„Celem Booking.com jest pomoc podróżującym zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Cieszymy się na współpracę z LOT i dynamiczny wzrost rezerwacji noclegów poprzez naszą wspólną stronę.” – powiedział Bryan Batista, kierownik ds. Partnerstw Strategicznych Booking.com.

Polskie Linie Lotnicze LOT łączą Polskę z ponad 40 miejscami w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Od 2003 r. LOT jest członkiem Star Alliance, której siatka połączeń obejmuje blisko 22 tysiące lotów dziennie na 1328 lotnisk w 195 krajach na całym świecie.

Booking.com to światowy lider rezerwacji hotelowych online obsługujący codziennie ponad 700 tyś. rezerwacji noclegów w ponad 500 tyś obiektach w 207 krajach.