Cliff Sport
Cliff Sport

Plan rozwoju sieci Cliff Sport na 2015 rok zakłada otwarcie od 4 do 7 sklepów. – Firma obecnie negocjuje umowy najmu z kilkoma galeriami, których planowane otwarcie nastąpi w przyszłym roku – mówi redakcji Retailnet.pl Izabela Szybowska, właścicielka sieci Cliff Sport.

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl – w bieżącym miesiącu sieć Cliff Sport podpisał dwie umowy najmu, w nowej galerii w Śremie budowanej przez Społem PSS oraz w działającej Galerii Dekada w Skierniewicach. Metraże lokali mają odpowiednio 115 mkw. i 116 mkw., dzięki czemu idealnie zawierają się preferowanych metrażach sieci, które wynoszą od 100 do150 mkw. Salon w Skierniewicach zostanie otwarty w tym listopadzie, natomiast otwarcie w Śremie planowane jest 6 grudnia 2014 roku.

Dzięki nowym umowom Cliff Sport zrealizował plan na 2014 rok zakładający otwarcie pięciu nowych sklepów. W bieżącym roku zostały otwarte sklepy w Galerii Zielonej (Puławy), Galerii Bursztynowej (Ostrołęka) oraz w marcredo Center (Kutno).

Cliff Sport była w tym roku po raz pierwszy uczestnikiem Shopping Center Forum. – SCF jest wspaniałą okazją do budowania networkingu, poznawania nowych partnerów oraz odświeżania znajomości zawartych już wcześniej. Cliff Sport na pewno będzie uczestniczył w zimowej edycji targów – dodała Izabela Szybowska.

Kontakt z firmą Cliff Sport możliwy jest poprzez stronę: http://www.cliffsport24.com.pl/wynajem.html oraz na najbliżej edycji Shopping Center Forum Winter Edition 2015.

Sklepy Cliff Sport są zlokalizowane w całej Polsce. Sieć prowadzi sprzedaż takich marek jak: Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Vans, Roxy, Quiksilver, DC, Caterpillar, Merrell, K-Swiss, The North Face, Ipanema, Rider i inne. Firma funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Obecnie sieć liczy 30 sklepów. Od grudnia 2013 roku Cliff Sport prowadzi także sklep internetowywww.cliffsport.pl. W tym roku sieć rozpoczęła współpracę z Salveo Sport – wyłącznym przedstawiciel marki Lonsdale w Polsce.