Salon Reserved w CH Brema Weserpark
Salon Reserved w CH Brema Weserpark

W ciągu najbliższych dni marka Reserved otworzy kilka kolejnych sklepów w centrach handlowych. Jak ustaliła redakcja Retailnet wszystkie te salony znajdą się w zagranicznych obiektach obiektach handlowych.

Nowe sklepy flagowej marki należącej do polskiej grupy LPP znajdą się jeszcze w listopadzie m.in. w: Columbus Shopping Center w Moskwie czy Polus Center Cluj w Rumunii.

Wraz z początkiem grudnia ruszą kolejne zagraniczne sklepy Reserved. Jeden z nich znajdzie się w CH Grand Mall Varna w Bułgarii. Kolejny zostanie otwarty 5 grudnia br. w Hanowerze w CH Ernst August Galerie.

To początek ekspansji polskiej spółki na niemieckim rynku, gdzie działają już 3 sklepy sieci 3 w Stuttgarcie, Recklinghausen i Bremie. LPP w 2015 roku planuje uruchomić około 10 sklepów Reserved w Niemczech, a w ciągu 3 lat łącznie chce ich posiadać 30.

W ostatnich tygodniach firma otworzyła też m.in. dwa salony wyprzedażowe Reserved w Polsce w centrach outletowych.

LPP, firma notowana na GPW w Warszawie od 2001 r., jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się spółek odzieżowych. Od lat konsekwentnie prowadzi swoją działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na wymagającym rynku odzieżowym. Koncern zarządza 5 znanymi markami modowymi, siecią niemal 1500 salonów, tworzy miejsca pracy dla blisko 18 tys. osób w biurach i strukturach sprzedaży w Polsce, krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Szanghaju. Firma nieustannie inwestuje i zdobywa nowe rynki.

Marki spółki LPP nominowane są do kilku nagród SCF Retailer’s Award 2015 w kategoriach: Young Fashion Retailer of the Year, Best Expansion Retailer of the Year i Fashion Retailer of the Year. Do nagrody The Best Manager of the Year nominowany jest także Jacek Szołoch odpowiadający za rozwój salonów LPP. Więcej informacji na temat SCF 2015 znajduje się TUTAJ.