Restauracja samoobsługowa, fot. Shutterstock
Restauracja samoobsługowa, fot. Shutterstock

Do strefy restauracyjnej galerii handlowej Auchan Krasne dołączył nowy lokal – Fresh Bufet. Klienci mają teraz do dyspozycji szeroką ofertę dań na wagę.

Fresh Bufet działa na polskim rynku od 20 lat. Lokal otwarty w galerii handlowej Auchan zlokalizowanej w Krasnem koło Rzeszowa jest pierwszym tego typu punktem na mapie Podkarpacia. Na powierzchni około 130 mkw. klienci odnajdą różnorodne dania, w tym sałatki, makarony czy zupy. W lokalu serwowane są również dania kuchni tureckiej. Wszystkie potrawy sprzedawane są na wagę, dzięki czemu klienci sami decydują, jak dużą porcję chcą otrzymać.

W strefie restauracyjnej galerii handlowej Auchan obok Fresh Bufet działają już takie lokale, jak Big City Pizza czy Sphinx, a także cukiernia Grycan i kawiarnia Inmedio Cafe.

Centrum Handlowe Auchan Krasne mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Klienci mają do dyspozycji blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Na terenie centrum handlowego mieszczą się także hipermarket Auchan oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Galeria jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking na ok. 1500 miejsc, w tym 31 dla osób niepełnosprawnych oraz 6 miejsc dla klientów z małymi dziećmi. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.