Komputronik Megastore
Komputronik Megastore

Komputronik kontynuuje modernizacje swoich salonów w całej Polsce. Spółka remontuje zarówno sklepy znajdujące się w centrach handlowych, jak i przy ulicach.

Komputronik po krótkiej przerwie ponownie otworzył dwa salony w Szczecinie. Podczas kilkudniowej przerwy obie lokalizacje przeszły gruntowne zmiany. W salonie przy Alei Piastów przeprowadzono remont, wymieniając przy tym umeblowanie. Najważniejszą zmianą jest jednak powiększenie powierzchni sprzedaży o 100 proc., w efekcie czego będzie to największy salon Komputronik w Szczecinie. Firma zmodernizowała też sklep mieszczący się w jednej ze szczecińskich galerii.

Także firmowy salon Komputronik od niedawna działa w Inowrocławiu w nowej odsłonie. Obecnie to największy profesjonalny sklep ze sprzętem IT w mieście. W efekcie zmian poszerzono ekspozycję o ponad 100 proc.

Jak już informowaliśmy 12 listopada w nowej odsłonie ruszył salon Komputronik w Gorlicach. Salon mieszczący się w Galerii Rondo Center przeszedł metamorfozę dzięki której odświeżono i powiększono całą ekspozycję. Dotychczasowy asortyment został poszerzony o małe AGD, takie jak odkurzacze, żelazka, miksery czy urządzenia do higieny i pielęgnacji, na przykład depilatory i suszarki.

Z kolei w październiku 2014 roku na nowo otwarto salon w poznańskim centrum handlowo-rozrywkowym Malta. Po kilkudniowym remoncie zmieniono przede wszystkim układ sklepu, dzięki czemu wejście jest bardziej widoczne dla odwiedzających galerię. W efekcie przeprowadzonych zmian znacznie poszerzył się też asortyment salonu.

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.