Galeria Rumia
Galeria Rumia

Galeria Rumia

W ramach procesu rekomercjalizacji kolejny najemca Galerii Rumia przedłużył umowę najmu w obiekcie.

Jak informuje zarządca centrum Upside Property Menagement, drogeria Rossman po 5 latach zdecydowała się nie tylko przedłużyć umowę, ale również dwukrotnie powiększyć wynajmowaną powierzchnię.

Dotychczasowy lokal liczący około 250 mkw. na parterze zostanie zamieniony na 520 mkw. poziomie -1 galerii.

Rossmann Polska należy do grupy kapitałowo-zakupowej tworzonej przez Rossmann GmbH oraz A.S. Watson. W jej skład wchodzi 11 tys. drogerii w 33 krajach Europy i Azji. Grupa zatrudnia łącznie ponad 100 tys. pracowników. Asortyment obejmuje 15,5 tys. produktów. Są to zarówno produkty renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich czy własnych brandów.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Obiekt ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W galerii znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann , CCC , Biedronka, Neonet i Jysk.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

W tym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.