bricomarche
Bricomarche

bricomarche

W Centrum Handlowym Atrium Siemianowice nastąpiło otwarcie sklepu Bricomarché. Sklep oferuje asortyment artykułów budowlanych i dekoracyjnych. Jest w nim dostępnych od 15 do 25 tys. produktów z działów: majsterkowanie, budowanie, dekoracja i ogród.

Bricomarché w Atrium Siemianowice zajmuje ponad 2,6 tys. mkw. powierzchni. Ponadto przy sklepie funkcjonuje przestrzeń zewnętrzna poświęcona asortymentowi ogrodniczemu o powierzchni ponad 0,8 tys. mkw., na której klienci znajdą rośliny, meble oraz narzędzia do pielęgnacji ogrodu.

Wśród najemców Atrium Siemianowice znajdują się również takie marki jak: Carrefour, Rossmann, RTV Euro AGD, Pepco, T-Mobile, Orange, Play, Euro Apteka, Poczta Polska, In Medio, Alior Bank, Biuro Podróży My Travel.

Na początku listopada sklepy Bricomarché dołączyły również do grona najemców Atrium Świętochłowice i Atrium Tczew.

W Polsce Atrium posiada 23 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu, a teraz również Atrium Felicity w Lublinie. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 498 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi rozbudowę Atrium Copernicus w Toruniu.