Transferuj.pl uslugi online

System płatności internetowych Transferuj.pl nawiązał współpracę ze startupem eHat.me.

Firma Transferuj.pl rozszerza zakres swoich usług płatniczych i nawiązuje współpracę z kolejnymi partnerami. W ostatnim czasie z usług firmy zaczęła korzystać platforma multibrandowa Showroom.

Teraz pośrednik płatności będzie obsługiwał startup eHat.me. Jest to nowe przedsięwzięcie wprowadzone na rynek przez firmę Krajowy Integrator Płatności, zajmującej się tworzeniem nowych form płatności internetowych.

Wspólna zbiórka online

Serwis eHat.me to tzw. „elektroniczny kapelusz”, który pozwala użytkownikom zebrać wspólnie pieniądze na dowolny cel przez internet. Aby rozpocząć zbiórkę, należy założyć konto i stworzyć nowy „eHat”, czyli akcję zbierania funduszy.

Klienci zapraszają do niej swoich znajomych, za pomocą kontaktów z maila, Facebooka oraz z założonej w serwisie listy kontaktów.

Użytkownicy dokonują wpłat za pomocą przelewów lub systemu płatności Transferuj.pl. Organizator zbiórki otrzymuje informacje o wpłatach uczestników, może monitorować ile już uzbierano środków i wysyłać przypomnienia. Po zgromadzeniu pieniędzy, można je wydać w sieci akceptacji Transferuj.pl lub przelać za darmo na konto.

Program dla e-sklepów

Serwis eHat.me współpracuje ze sklepami internetowymi. Sklepy obsługiwane przez Transferuj.pl mają automatycznie możliwość udostępnienia eHat.me jako jednej z opcji płatności. Zapłata przez eHat pojawi się automatycznie jako jeden z kanałów dostępnych w panelu transakcyjnym.

eHat oferuje też Program Partnerski, który umożliwia spersonalizowaną reklamę, organizowanie wspólnych akcji i przedsięwzięć promocyjnych oraz tworzenie programów lojalnościowych.

W Transferuj.pl pojawiły się ostatnio również inne nowości. Wprowadzono opcję płatności aplikacją bankową za pomocą kodu QR, a także możliwość przyjmowania płatności za pomocą Premium SMS. Z kolei możliwość płacenia za pomocą rat online została wzbogacona o kalkulator rat. Kod kalkulatora może zostać pobrany przez sprzedawców i zamieszczony w ich sklepach.

Nowe opcje płatności

Wprowadzono też system odroczonych płatności FerBuy, a także „zintegrowaną bramkę płatności kartą”. Dzięki niej możliwa jest płatność kartą w serwisie sprzedającego bez przechodzenia na kolejne zewnętrzne strony.

Ponadto Transferuj.pl umożliwił przyjmowanie płatności za pomocą nowego rozwiązania płatniczego MasterPass. Umożliwia ono dokonywanie prostych i szybkich płatności w sklepach internetowych, przy pomocy dowolnego urządzenia.

Użytkownicy MasterPassa nie muszą za każdym razem wprowadzać danych karty oraz adresu dostawy towaru. Informacje te podaje się tylko jednorazowo, podczas rejestracji w systemie.