Sklep RTV Euro AGD

Sklep RTV Euro AGD

29 listopada br. w parku handlowym w Płońsku zostanie otwarty pierwszy sklep sieci RTV Euro AGD w tym mieście. Nowy salon będzie jednocześnie 216 punktem sieci w Polsce. W asortymencie sklepu, podobnie jak w pozostałych, znajdzie się ponad 20 tysięcy produktów – dostępnych od ręki w sklepie, oraz na zamówienie.

– Mieszkańcy Płońska do tej pory nie mogli korzystać z naszej oferty stacjonarnej w swoim mieście. Bardzo cieszy mnie fakt, iż z końcem listopada sytuacja ulegnie zmianie dzięki nowej lokalizacji. W województwie mazowieckim będzie to już 36 sklep naszej sieci, co świadczy o niesłabnącym zainteresowaniu naszą ofertą i pozytywnym odbiorze marki RTV Euro AGD – mówi Tomasz Siedlecki z sieci RTV Euro AGD.

RTV Euro AGD, ogólnopolska sieć detaliczna oferującą m.in. sprzęt audio-wideo, sprzęt gospodarstwa domowego i inny sprzęt komputerowy, planuje ekspansję w kolejnych miastach w Polsce. Jak powiedział w rozmowie z Retailnet Tomasz Siedlecki firma obserwuje rynek.

– Stale monitorujemy rozwój galerii, parków i centrów handlowych, starając się wybierać dla naszej sieci lokalizacje najbardziej dogodne i najchętniej odwiedzane przez naszych klientów – powiedział dla Retailnet Tomasz Siedlecki.

RTV Euro AGD jest ogólnopolską siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Firma oferuje też wiele usług związanych ze sprzedażą (transport, raty, przedłużenie gwarancji czy montaż).

Aktualnie w ramach sieci działa 215 salonów sprzedaży w 127 miastach w Polsce, a także przez telefon lub przez internet za pomocą sklepu on-line euro.com.pl.