Salon RuckZuck
Salon RuckZuck

Salon RuckZuck

W Warszawie otwarto najbardziej multimedialny salon wyposażenia wnętrz sieci RuckZuck. Sklep znalazł się w parku handlowym znajdującym się w Warszawie.

Warszawski sklep o powierzchni ponad 500 mkw. marki RuckZuck to połączenie najnowszej techniki, multimediów i nowoczesnego wystroju wnętrza. Salon ten jest miejscem, w którym świat realny ma stykać się z wirtualną rzeczywistością. Zakupów dokonuje się, korzystając z nowoczesnych multimediów i konfiguratorów wnętrz. W wyborze pomaga aplikacja mobilna, telewizory 3D oraz laserowy rzutnik – wystarczy jeden ruch, aby zobaczyć wizualizację wybranej podłogi tuż pod swoimi stopami.

Laserowy rzutnik wyświetla podłogę pod stopami klienta ze wskazanej przez niego kolekcji paneli, stwarzając wrażenie jakby faktycznie była ona tam położona. W salonie znajdują się również cztery stanowiska z multimedialnymi konfiguratorami, czyli boksy multimedialne, w których można usiąść i za pomocą aplikacji na tablecie dopasowywać podłogę i drzwi do przygotowanych w programie aranżacji. Te wyświetlają się na dużych monitorach również zainstalowanych w boksach. Każdy produkt w aplikacji posiada indywidualny numer, za pomocą którego już w kolejnych punktach w salonie można zobaczyć tę podłogę na żywo.

Panele podłogowe w nowym salonie RuckZuck można wybierać na 12 stanowiskach z wysuwanymi wzornikami podłóg. Każde ze stanowisk wyposażone zostało bowiem w tablet, na którym wyświetlane są informacje o kolekcjach, dane techniczne produktów oraz atrakcyjne aranżacje i wizualizacje.

Salony RuckZuck oferują wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych firmy Classen. Punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi. W Polsce działa około 70 sklepów sieci w różnych lokalizacjach.

Salony RuckZuck działają w 3 formatach. W małych miejscowościach uruchamiane są zazwyczaj jednostki w formacie RuckZuck Express, czyli sklepy o powierzchni 150-300 mkw. Standardowe punkty RuckZuck mają od 300 do 600 mkw. powierzchni, format premium to salony o powierzchni powyżej 600 mkw. znajdujące się w dużych miejscowościach o znaczącym potencjale zakupowym.

Salon RuckZuck
Salon RuckZuck