Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Marka Pako Lorente otworzyła w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała salon firmowy, stworzony w najnowszym koncepcie i wystroju.

Pako Lorente to polska firma, oferująca elegancką odzież męską. W centrum handlowym Gemini Park Bielsko-Biała, należącym do spółki Gemini Holding wynajęła lokal o powierzchni 80 mkw. Nowy sklep został urządzony w odświeżonym koncepcie i znajduje się w nowej, rozbudowanej części bielskiego Gemini. Sklep działa od 22 listopada br.

– Kolorystyka oraz design utrzymane w klasycznym stylu dają poczucie ekskluzywności potencjalnym klientom. Przemyślany układ wyposażenia sprawia, że każdy z klientów w bardzo prosty i intuicyjny sposób będzie mógł poruszać się po sklepie. Dominujące kolory to biały, szary i czarny, które razem tworzą spójną całość oraz wpływają na elegancki wygląd przestrzeni sklepowej – mówi Rafał Chrapkowicz, prezes Pako Lorente. Jednym z czynników, które wpłynęły na decyzję najemcy o przedłużeniu umowy z bielskim Gemini jest proces rozbudowy obiektu, który zakończył się w kwietniu b.r. – Naszym zdaniem Gemini Park to galeria handlowa z bardzo dużym potencjałem i po rozbudowie jako obiekt o największej powierzchni w regionie jest jedną z najlepszych galerii handlowych – dodaje Rafał Chrapkowicz.

Pako Lorente wzmocni tenant mix obiektu w segmencie odzieży męskiej, którą współtworzą takie salony jak J.Fryderyk, Bytom, Makon, Morani, czy New Men. W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała w kwietniu b.r. zakończyła się rozbudowa, dzięki któremu powierzchnia najmu sięga teraz ponad 40 tys. mkw. GLA. W obiekcie mieści się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Zgodnie z przyjętą strategią, po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała dysponuje kompleksową, bogatą ofertą skierowaną do całych rodzin.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.