Salon English Home

Salon English Home

Do grona najemców Centrum Handlowego Poznań Plaza dołączy salon marki English Home. Nowy salon zlokalizowany jest na pierwszym piętrze i zajmuje powierzchnię 220 mkw.

Salon English Home uzupełnił ofertę centrum w kategorii wyposażenie domu i mieszkania. W sklepie klienci znajdą bogaty wybór m.in. mebli, artykułów dekoracyjnych, pościelowych i akcesoriów do aranżacji wnętrz. English Home został założony w 2008 roku w Stambule. Obecnie posiada ponad 220 sklepów w Turcji i kilkadziesiąt poza jej granicami. Koncepcja powstała przez połączenie brytyjskiej estetycznej dekoracji, która składa się z pastelowych kolorów, drobnych kwiatów i sztuki tureckiej.

Marka English Home nominowana jest do 2 nagród SCF Retailer’s Award 2015 w kategoriach: Home & Furniture Retailer of the Year i Newcomer Retailer of the Year. Więcej informacji na temat SCF 2015 znajduje się TUTAJ.

Centrum Handlowe Poznań Plaza łączy funkcje handlowe i rozrywkowe. Na terenie galerii znajduje się jeden z najlepszych w Polsce supermarketów Piotr i Paweł, wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore oraz około 130 butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej oraz obuwia jak również wiele punktów usługowych. Poznań Plaza to także 10 sal kinowych, w tym jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. Po udanych zakupach można skorzystać z bogatej oferty restauracji oraz odpocząć przy filiżance kawy w jednej z licznych kawiarni. Budynek galerii został zaprojektowany z myślą o wygodzie wszystkich klientów i obfituje w liczne atria, windy i ruchome schody.

Grupa kapitałowa Klepierre jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 13 krajach Europy. W Polsce posiada 7 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza, Kraków Plaza oraz Rybnik Plaza, które są zarządzane przez spółkę Klepierre Management Polska sp. z o.o. Większość centrów handlowych jest zlokalizowana w centralnych punktach miasta i łączy rozrywkę, handel i usługi.