Salon Giacomo Conti
Salon Giacomo Conti

Elegancka marka odzieży męskiej, Giacomo Conti, podpisała właśnie umowę najmu z centrum handlowym Solaris Center. Umiejscowiony na parterze lokal, którego oficjalne otwarcie planuje się na marzec/kwiecień 2015 roku będzie miał ponad 132 metry kwadratowe. Powstanie on z połączenia dwóch mniejszych lokali.

– Solaris Center to nowoczesny obiekt handlowo-usługowy położony w odległości kilkuset metrów od ścisłego centrum Opola, czyli rynku, na którym do ubiegłego roku istniał zlokalizowany przy deptaku mniejszy salon mody męskiej Giacomo Conti. W Opolu istnieje obecnie jeszcze jeden sklep marki, w C.H. Karolinka. Lokal w Solaris Center będzie więc drugim salonem Giacomo Conti w tym mieście. Oba sklepy to punkty franczyzowe – poinformowała redakcję Retailnet Magdalena Nowaczyk z sieci Giacomo Conti.

Jak już informowaliśmy, sieć Giacomo Conti, w ostatnim czasie powiększyła się o dwa nowe salony sprzedaży. 27 listopada ruszył ponad 125-metrowy salon w C.H. Rywal w Białej Podlaskiej, a 29 listopada prawie 128-metrowy salon w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu.

W grudniu firma planuje relokację sklepu we Włocławku, przenosząc się do większego lokalu na parterze Galerii Wzorcownia, z kolei swoją działalność zakończy sklep w Fashion House Outlet Centre Gdańsk.

Marka Giacomo Conti zakończy rok 2014 z liczbą 47 salonów mody męskiej. W nowym roku planuje natomiast otwarcie od 8 do 12 nowych salonów.