Monika Woźniak-Zawioła, dyrektor ds. nieruchomości handlowych w zespole Rynków Kapitałowych DTZ
Monika Woźniak-Zawioła, dyrektor ds. nieruchomości handlowych w zespole Rynków Kapitałowych DTZ

Warszawski oddział firmy DTZ został wzmocniony o nową osobą na szczeblu dyrektorskim. Monika Woźniak-Zawioła została dyrektorem ds. nieruchomości handlowych w zespole Rynków Kapitałowych. Stanowisko objęła 1 listopada 2014 roku.

– To kolejna dobra informacja dla DTZ po niedawnej transakcji sprzedaży spółki na rzecz konsorcjum TPG i nadchodzącym przejęciu spółki Cassidy Turley w USA. Naszym celem jest stabilny i długofalowy wzrost, a angaż kluczowych ekspertów umożliwi polskiemu oddziałowi firmy jeszcze lepszą obsługę lokalnych i globalnych klientów – mówi Alan Colquhoun, dyrektor zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią, DTZ.

Monika Woźniak-Zawioła jest specjalistą w obszarze nieruchomości komercyjnych z ponad 16 letnim doświadczeniem na polskim rynku, które zdobywała w takich firmach jak: ING Real Estate, Tri-Granit Development, Apsys i ECE Projektmanagement. Większość swojej kariery Monika Wożniak-Zawioła spędziła w sektorze detalicznym/centrów handlowych – zajmowała m.in. stanowisko menedżera ds. przejęć i rozwoju w Tri-Granit i Apsys oraz menedżera ds. rozwoju w ECE Projektmanagement. Na poprzednich stanowiskach, Wożniak-Zawioła uczestniczyła w licznych projektach związanych z centrami handlowymi, dzięki którym posiada doświadczenie w procesie rozwoju działalności, fuzjach i przejęciach, zarządzaniu transakcjami, due diligence i analizie finansowej.

W DTZ Monika Woźniak-Zawioła jest odpowiedzialna za transakcje inwestycyjne w sektorze detalicznym i centrów handlowych. Dołączyła do dynamicznie rozwijającego się zespołu Rynków Kapitałowych, w skład którego wchodzi dziewięciu pełnoetatowych specjalistów, a na jego czele stoi Craig Maguire.