Salon Pinko w CH Klif
Salon Pinko w CH Klif

W Centrum Handlowym Klif swoje salony otworzyły marki – Marciano Guess oraz Pinko. W nowo otwartych butikach klienci znajdą najnowsze kolekcje ubrań i akcesoriów.

Listopadowa premiera jednej z najbardziej popularnych modowych marek, to kontynuacja przyjętej przez Klif strategii. Zakłada ona konsekwentne budowanie unikalnej oferty, niedostępnej w innych obiektach handlowych na terenie Trójmiasta. Salon Marciano Guess w Centrum Handlowym Klif w Gdyni charakteryzuje się minimalistycznym designem wnętrza oraz zdjęciami z kampanii Guess. Butik znajduje się na pierwszym piętrze obiektu i ma blisko 130 mkw. pwoeirzchni.

Drugim nowym najemcą w gdyńskim Klifie jest włoska marka Pinko. Założycielem i prezesem firmy jest Pietro Negra. Na klientów czeka pięknie wykończone wnętrze. Salon ma 123, 40 mkw. powierzchni i także jest zlokalizowany na pierwszym piętrze.

Centrum Handlowe Klif powstało w Gdyni w 1996 roku jako jedno z pierwszych obiektów tego typu w Polsce. We wrześniu 2013 roku została ukończona modernizacja części centrum. W ofercie centrum znajdują się polskie i zagraniczne marki, w tym wiele niedostępnych w innych centrach handlowych w Trójmieście, takich jak m.in.: Calvin Klein Jeans, Emanuel Berg, Karen Millen, La Mania, Lidia Kalita, Longchamp/Noble Place, Patrizia Pepe, Pennyblack, Stefanel, Tommy Hilfiger Tailored, Tous, Qπш Robert Kupisz. Obecne są również znane i lubiane sieciówki, takie jak: Cubus, Douglas, Euro RTV AGD, H&M, KappAhl, Marks & Spencer, Reserved, Sephora, Smyk, Apteka Super-Pharm czy Empik.