Centrum handlowe Port Rumia
Centrum handlowe Port Rumia

 

Centrum handlowe Port Rumia
Centrum handlowe Port Rumia

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan systematycznie pozyskuje nowych najemców. W ciągu minionych 4 miesięcy Immochan, właściciel i komercjalizator galerii, podpisał umowy na wynajem powierzchni handlowej z 5 nowymi markami. Najnowszy salon, otwarty 30 listopada, zajęła marka Sinsay, należąca do koncernu odzieżowego LPP.

Sinsay to najmłodszy brand w portfolio spółki LPP SA, który zadebiutował na rynku w 2013 roku. Marka, która w Porcie Rumia zajęła powierzchnię handlową 317 mkw., jest skierowana do młodych kobiet. Jest to już drugi brand koncernu LPP w pomorskiej galerii handlowej Auchan. Młodzi klienci mogą tu bowiem skorzystać także z oferty sklepu House.

Ofertę modową Portu Rumia rozszerzył niedawno również jeden z największych polskich producentów obuwia, firma Wojas. W lokalu o powierzchni 151 mkw. klienci mają do dyspozycji skórzane obuwie damskie, męskie, a także obuwie młodzieżowe i akcesoria – skórzane torebki, teczki czy paski. Salon Wojas rozszerzył ofertę obuwniczą galerii, na którą obecnie składają się takie marki, jak Ryłko, Ecco czy Venezia. W ostatnich miesiącach do grona najemców dołączył także salon z odzieżą sportową Martes Sport (lokal zajął powierzchnię 616,18 mkw.).

– Zależy nam na tym, by oferta naszej galerii handlowej spotykała się z potrzebami klientów. Dlatego dbamy o to, by wśród najemców znajdywały się marki, które są przez nich znane i docenione. Dążymy do tego, aby Port Rumia był miejscem, w którym każdy dokona kompleksowych i atrakcyjnych zakupów – mówi Adam Kozioł, menedżer Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

Nowe marki pojawiły się również wśród lokali świadczących usługi na terenie galerii handlowej. Jedną z nich jest Orange, który zajął lokal o powierzchni 35 mkw. Swój firmowy salon (ponad 30 mkw.) otworzyła także platforma telewizyjna NC+.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. W ofercie centrum jest blisko 80 sklepów – butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Na terenie parku handlowego Port Rumia mieszczą się: galeria handlowa z hipermarketem Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2,1 tys. miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Obiekt należy do Immochan.