Projekt Vis a Vis
Projekt Vis a Vis

Klub Fit Fabric Fitness oraz salony Ziaja i Play – to kolejne marki, które znajdą się w łódzkim Vis à Vis. Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowano na grudzień 2014 roku. Inwestorem jest Grupa Capital Park, a za komercjalizację odpowiada The Blue Ocean Investment Group.

– Podpisanie umów z trzema kolejnymi najemcami to kolejny krok w kierunku budowania kompleksowej oferty handlowo-usługowej w naszych łódzkim projekcie – mówi Wojciech Nowakowski, Investment Manager w Grupie Capital Park. – Vis à Vis to sieć centrów idealnie dopasowanych do potrzeb klienta, który chce dokonywać szybkich i łatwych zakupów, co stanowi odpowiedź na potrzeby lokalnego rynku – dodaje.

Klub fitness Fit Fabric Fitness zajmie prawie 1760 mkw. powierzchni Vis à Vis. Będzie to kolejna lokalizacja znanej, łódzkiej sieci klubów fitness, które oferują ponad 100 godzin różnorodnych zajęć tygodniowo, największe strefy Fight i Cross, dziesiątki trenerów personalnych oraz zniżki dla klubowiczów w licznych punktach partnerskich na terenie Łodzi. Fit Fabric Fitness Vis à Vis zostanie otwarty w marcu 2015 roku.

– Fit Fabric Fitness Vis a Vis będzie naszym trzecim klubem, powstałym w przeciągu zaledwie dwóch lat od powstania marki Fit Fabric. Dwa pierwsze stały się najpopularniejszymi klubami w mieście. Było to możliwe zarówno dzięki szerokiej ofercie, jak i wyjątkowej atmosferze. Kultowy klub przy ul. Włókniarzy i całodobowy przy ul. Kilińskiego, to miejsca, w których nasi liczni klienci realizują się wśród przyjaciół, z którymi oprócz treningu miło spędzają czas, zwłaszcza ten wyrwany z trudem z codziennej gonitwy – mówi Dominik Heftowicz, brand manager Fit Fabric.

W styczniu 2015 roku swoje salony w Vis à Vis otworzą także: Ziaja dla Ciebie oraz Play. W ofercie salonów Ziaja dla Ciebie znajdują się wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i jamy ustnej. Sieć Play to z kolei jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się operatorów sieci komórkowych.

W Vis a Vis Łódź na ponad 5,6 tys. mkw. znajduje się kilkanaście lokali, których dobór odpowiada na potrzebę dokonywania przez konsumentów codziennych, szybkich zakupów w drodze do domu. Największą powierzchnię zajmie supermarket spożywczy Intermarche. Ponadto w Vis à Vis pojawią się także m.in.: Pepco, drogeria Rossmann, Euro Apteka, salon optyczny, piekarnia Z pieca rodem oraz Przysmaki Regionu.

Street mall Vis à Vis znajduje się wśród osiedli mieszkaniowych, w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych. Dla klientów obiektu przeznaczono 100 miejsc parkingowych.

Autorem projektu architektonicznego Vis a Vis jest łódzka pracownia architektoniczna Diehl Architekci. Za proces komercjalizacji centrum odpowiada firma The Blue Ocean Investment Group. Inwestorem jest Grupa Capital Park.

Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa Capital Park przeprowadziła ok. 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 76 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. mkw., zlokalizowanych w 39 miastach. Spośród tych projektów 39 nieruchomości handlowych typu high-street znajduje się w strukturze nowo utworzonego, innowacyjnego na polskim rynku Real Estate Income Assets FIZ AN, którym Grupa aktywnie zarządza i w którym posiada 15-proc. udział.