Flagowy salon CCC, fot. CCC
Flagowy salon CCC

Największy salon marki CCC został otwarty w Niemczech. Sklep o powierzchni 2134 mkw. mieści się w prestiżowym miejscu Berlina – przy Alexanderplatz, gdzie każdego dnia można spotkać odwiedzających go klientów z całego świata.

Przestronne wnętrza salonu usytuowane są na 3 piętrach, na których przedstawiona jest szeroka oferta dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci. Wśród produktów znajdują się marki oferowane przez firmę CCC w swoich sklepach.

Jak twierdzi Piotr Nowjalis, wiceprezes zarządu CCC SA, obecnie sklepy CCC otwieramy są tylko w centrach handlowych. Firma jednak zdecydowała się na otwarcie największego sklepu w lokalizacji ulicznej.

– Flagowy sklep marki mieści się w jednym z najbardziej znanych i uczęszczanych miejsc w Europie. Jest to lokalizacja typu high street w Berlinie. Sklep jest naszą wizytówką na całą Europę tzw. „flagship store”. Liczymy, że nie będzie on służył tylko celom marketingowym, ale również będzie centrum zysków – powiedział redakcji Retailnet.pl Piotr Nowjalis, wiceprezes zarządu CCC SA.

Jak stwierdził wiceprezes zarządu CCC, każda nowa lokalizacja sklepów jest dokładnie analizowana przez firmę.

– Zanim zdecydujemy się na podpisanie umowy najmu dla sklepu CCC za granicą, każdą lokalizację oglądamy bardzo dokładnie. Najpierw sprawdzane są przez prezesów naszych spółek w danym kraju, a potem zatwierdzane osobiście przez prezesa Dariusza Miłka. Mamy tak dużo ofert, że wybieramy tylko najlepsze lokalizacje – dodał Piotr Nowjalis.

Flagowy salon CCC, fot. CCC
Flagowy salon CCC