Salon Vissavi
Salon Vissavi

Rodzima marka Vissavi oferująca damską odzież otworzyła w bieżącym roku jeden salon firmowy. Rozpoczął on działalność w Galerii Katowickiej i jest pierwszym punktem marki w stolicy Górnego Śląska. Sklep w centrum handlowym zajął powierzchnię ok. 75 mkw.

– W tym roku zdecydowaliśmy się tylko na jedno otwarcie właśnie na terenie Katowic. Salon w Galerii Katowickiej jest sklepem własnym naszej firmy. Łącznie tego typu punktów sprzedaży działa 14 na mapie naszego kraju. Ponadto odzież Vissavi sprzedawana jest w jednym sklepie franczyzowym – mówi w rozmowie z Retailnet Natalia Wazio z firmy Vissavi.

Vissavi jest marką odzieżową zajmującą się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży damskiej należącą do Vissavi sp. z o.o. Sprzedaż produktów odbywa się poprzez sieć sklepów firmowych oraz poprzez sklepy patronackie w całej Polsce i poza granicami kraju.

Salony marki mieszczą się w centrach handlowych i mierzą średnio od 70 do 80 mkw. powierzchni.

Brand oferuje zarówno eleganckie żakiety, sukienki, spodnie, spódnice na różnego rodzaju uroczystości, jak i odzież casualową. W zimie w salonach sprzedawane są płaszcze, futra i kurtki.

Produkty marki można kupić także za pośrednictwem wciąż rozwijającego się oficjalnego sklepu internetowego Vissavi. E-sklep działa na rynku od ponad roku.