Salon Manicure Express
Salon Manicure Express

Sieć punktów usługowych Manicure Express oferujących manicure wkrótce powiększy się o nowe placówki. Obecnie na terenie kraju działa 15 punktów Manicure Express. Jak powiedziała redakcji Retailnet Marta Drzewiecka-Kraterska, prezes zarządu Manicure Express, co tydzień otwierane są nowe placówki.

– Pod koniec listopada 2014 roku otworzyliśmy nowy kiosk w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu, 3 grudnia ruszył punkt w CH Toruń Plaza, a 6 grudnia otwieramy salon Manicure Express & Beauty w Magnolia Park we Wrocławiu. W tym przypadku funkcjonowanie kiosku z manicurem i salonu który proponuje pełną ofertę zabiegów beauty jest idealnym i sprawdzonym połączeniem – mówi w rozmowie z Retailnet prezes zarządu.

Obecnie działa 15 placówek sieci. Wszystkie są zlokalizowane w centrach i galeriach handlowych. Jak podkreślają właściciele sieci, usługa proponowana przez Manicure Express jest doskonałym uzupełnieniem oferty centrów handlowych, wpisującym się w charakter nowoczesnych galerii i pasaży handlowych.

– W planach już są kolejne otwarcie. 13 grudnia tego roku otwieramy salon w CH Galaxy w Szczecinie gdzie także już od września funkcjonuje kiosk z manicure. Z kolei plany ekspansji na 2015 rok dotyczą głównie miast poza granicami Polski. Pierwszy punkt za granicą planujemy otworzyć w Wielkiej Brytanii na przełomie marca i kwietnia – dodaje Marta Drzewiecka.

Sieć jest rozwijana za pomocą systemu franczyzowego. Punkty Manicure Express powstają w centrach handlowych najczęściej jako wyspy handlowe. Z kolei koncept Beauty to salony o powierzchni ok. 50 mkw.

Sieć Manicure Express została nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2015 w kategorii Island Stand Retailer of the Year 2015. zwycięzcę poznamy podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.

Wyspa usługowa Manicure Express
Wyspa usługowa Manicure Express