PH Grona Park
PH Grona Park

Oddano do użytku Park Handlowy Grona Park w Zielonej Górze. Obiekt należący do Vantage Development jest pierwszą inwestycją spółki w ten segment centrów handlowych.

Obiekt ma 3,8 tys. mkw. powierzchni handlowej, przystosowanej pod wynajem. Dla klientów parku handlowego przewidziano również 87 miejsc parkingowych. Prace na terenie inwestycji rozpoczęły się w kwietniu 2014 roku, a generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Erbud.

– Zgodnie z wcześniejszymi założeniami prace budowlane w obiekcie Grona Park zostały zakończone i uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie, dzięki temu klienci naszego kompleksu handlowo-usługowego mogą korzystać z oferty zakupowej jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia – mówi Henryk Wojciechowski, dyrektor komercjalizacji i rozwoju spółki Vantage Development.

Park Handlowy Grona Park w Zielonej Górze to pierwszy z projektów Vantage Development SA w segmencie obiektów handlowych. Jeszcze w grudniu 2014 roku zostanie otwarty podobny obiekt handlowy we Wrocławiu pod nazwą Galaktyka.

– Realizacja obu projektów przebiegła zgodnie z planem. Głównym najemcą obu inwestycji jest supermarket Piotr i Paweł, którego sklepy zarówno w Zielonej Górze jak i Wrocławiu mają powierzchnię ponad 1 tys. mkw. – powiedział redakcji Retailnet Henryk Wojciechowski.