Kolekcja Blue Shadow
Kolekcja Blue Shadow

W Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu pojawiła się nowa marka Blue Shadow oferująca modę damską. Lokal o powierzchni 117 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym piętrze galerii.

– Blue Shadow oferuje bardzo wyjątkowe modele ubrań dla pań. Marka świetnie wpisała się w mix najemców na pierwszym piętrze naszej galerii, które skoncentrowane jest w dużej mierze na klientkach ceniących unikatową ofertę modową – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji GH Sky Tower.

Sklep działa od 3 grudnia 2014 i jest 27. salonem marki Blue Shadow. Sieć jest rozwijana za pomocą systemu partnerskiego. Firma nie wymaga opłaty licencyjnej, a partner biznesowy sam decyduje ile i jaki towar zamawia. Nie ma też ograniczeń co do powierzchni sklepów i lokalizacji.

W ostatnim czasie nowe sklepy sieci pojawiły się także w Gorzowie Wielkopolskim ( NoVa Park), Stalowej Woli ( CH Tesco) oraz w Nowym Targu. Firma aktualnie posiada łącznie 27 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju, w tym 17 sklepów własnych i 10 salonów partnerskich. Oferta Blue Shadow jest dostępna także w blisko 20 sklepach współpracujących.

W ofercie salonu znajdują się autorskie kolekcje projektowane przez duet siostrzany Romę i Sarę Barna. Kolekcje wypuszczane są w krótkich seriach i w gamie rozmiarów 34-50. Kolekcje projektowane i produkowane w Polsce.