Sklep Smyk
Sklep Smyk

5 grudnia 2014 rusza nowy sklep sieci Smyk we Wrocławiu w centrum handlowym Borek. Będzie to już siódmy w mieście sklep należący do największej w Polsce sieci z artykułami przeznaczonymi dla dzieci.

Nowy sklep sieci zajmuje powierzchnię ponad 450 metrów kwadratowych.

– Otwarcie kolejnego sklepu Smyka we Wrocławiu przypada na wyjątkowy okres przedświąteczny. Dzięki temu nasza sieć może, zgodnie ze swoim mottem, przyczynić się do spełniania dziecięcych marzeń. Mamy nadzieję, że szeroki wybór produktów dla dzieci oraz ich najwyższa jakość, zachęcą klientów do zakupów w naszym sklepie – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Pozostałe sklepy sieci znajdują się w CH Futura Park, CH Auchan Bielany, DH Renoma, CH Magnolia Park oraz CH Młyn.

Smyk to sieć sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór zabawek, akcesoriów oraz ubranek dla dzieci w wieku 0-14 lat. W nowo otwartym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty znanych marek, w produkty oferowane przez marki własne Smyka: Cool Club i Smiki.

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, wchodząca w skład Grupy Empik Media & Fashion (Grupa EM&F). Jej historia sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dynamiczny rozwój sieci Smyk rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołano samodzielną spółkę: Smyk sp. z o.o.

Obecnie sieć sklepów obejmuje ponad 110 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce. Sklepy sieci działają również w Rosji, na Ukrainie, Czechach i Rumunii.