Sinsay w Starym Browarze
Sinsay w Starym Browarze

Sinsay jest jedną z najdynamiczniej rozwijanych marek w portfolio spółki LPP. Polska grupa odzieżowa otwiera salony brandu zarówno w polskich, jak i zagranicznych centrach handlowych.

W najbliższych dniach LPP otworzy nowy sklep młodzieżowej marki w centrum handlowym w miejscowości Śrem. Niebawem planowane jest także otwarcie sklepu w Zambrowie oraz w zagranicznych obiektach na terenie Rosji oraz Ukrainy.

Jedno z ostatnich otwarć salonów marki Sinsay miało miejsce w Rumi na terenie Centrum Handlowego Port Rumia. Marka zajęła tam powierzchnię handlową 317 mkw. Także z końcem listopada bieżącego roku otwarto sklep brandu w centrum handlowym w Sosnowcu. Z kolei z początkiem listopada ruszył salon Sinsay w parku handlowym w Sochaczewie.

Nowe sklepy marki urozmaiciły w ostatni czasie zagraniczne obiekty handlowe. W listopadzie brand Sinsay pojawił się w centrum handlowym Lotus Plaza, które powstało w Pietrozawodsku w Rosji, CH Bory Mall w Bratysławie na Słowacji oraz CH Frydek Mistek w Czechach.

Spółka LPP zarządza obecnie 5 markami odzieżowymi – flagowym Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay. Ostatnią marką wprowadzoną przez spółkę jest Sinsay, która pojawiła się w 2013 roku, a jej oferta skierowana jest do nastoletnich dziewcząt. LPP posiada sieć niemal 1500 salonów i tworzy miejsca pracy dla blisko 18 tys. osób.

Marki spółki LPP nominowane są do kilku nagród SCF Retailer’s Award 2015 w kategoriach: Young Fashion Retailer of the Year, Best Expansion Retailer of the Year i Fashion Retailer of the Year. Do nagrody The Best Manager of the Year nominowany jest także Jacek Szołoch odpowiadający za rozwój salonów LPP. Więcej informacji na temat SCF 2015 znajduje się TUTAJ.