Centrum Handlowe Auchan Swadzim

Immochan, zarządca i komercjalizator Centrum Handlowego Auchan Swadzim, podpisał umowę najmu z marką Atelkom.

Immochan rozwija swoją współpracę z działającą na rynku telefonii komórkowej, firmą Atelkom. Otwarty niedawno w Centrum Handlowym Auchan Swadzim salon, to już 6. punkt marki zlokalizowany w obiektach handlowych zarządzanych przez Immochan. Z oferty Atelkom skorzystać mogą już między innymi klienci centrów handlowych Auchan w Białymstoku, Płocku, Łomiankach czy Sosnowcu.

W salonie o powierzchni 29 mkw., otwartym w wielkopolskiej galerii handlowej Auchan, klienci odnajdą bogaty wybór telefonów komórkowych, a także akcesoriów i gadżetów telefonicznych.

Nowy najemca rozwija dostępną już w Centrum Handlowym Auchan Swadzim ofertę usług, na którą obecnie składają się takie lokale, jak salon platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, biura podróży Itaka oraz Rainbow Tours czy pralnia 5asec. Wśród marek modowych znajdują się zaś między innymi Carry, Orsay, Quiosque czy Camaieu.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim mieści się w Swadzimiu, przy ul. Św. Antoniego. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Na terenie Parku Handlowego Auchan Swadzim mieszczą się: hipermarket Auchan, hipermarket budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, Decathlon i Norauto, myjnia samochodowa i stacja paliw. Dla klientów dostępny jest bezpłatny parking z ok. 3,1 tys. miejscami, w tym 24 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Obiekt został otwarty w 2000 roku, a w 2012 roku przeszedł gruntowny remont.