Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Ochnik – polska marka oferująca szeroki asortyment odzieży i galanterii skórzanej, dołączy do grona najemców Gemini Park Tarnów, centrum handlowego należącego do spółki Gemini Holding.

Marka Ochnik zajmie lokal o powierzchni 130 mkw. W ofercie salonu klienci będą mogli znaleźć bogaty wybór produktów skórzanych: odzieży damskiej i męskiej, torebek, dodatków, obuwia oraz akcesoriów podróżnych.

– Zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy z Gemini Park gdyż uważamy, że ma dobrą lokalizację na mapie Tarnowa, właściwy mix najemców i wysoką odwiedzalność. Ważnym czynnikiem było oczywiście przygotowanie dla nas odpowiedniego, zgodnego z naszymi oczekiwaniami metrażu salonu. Wcześniejsza współpraca z zarządcą Gemini Park w Bielsku-Białej oraz przedłużenie umowy na następny okres także miały wpływ na naszą decyzję. Jeśli chodzi o odzież skórzaną i galanterię, w centrach handlowych nie ma zbyt dużej konkurencji. Dlatego uważamy, że dla każdego obiektu jesteśmy właściwym uzupełnieniem oferty handlowej. Marka Ochnik jest coraz bardziej rozpoznawalna – przede wszystkim dzięki produktom wysokiej jakości, które oferujemy naszym klientom – mówi Arkadiusz Konarski, dyrektor ds. rozwoju sieci Ochnik.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 120 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Po czterech latach istnienia na tarnowskim rynku, obiekt przechodzi rekomercjalizację, która ma na celu stworzenie najsilniejszej w regionie oferty modowo-usługowej dla całych rodzin. W planach jest również rozbudowa centrum, a w najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów. Do największych najemców tarnowskiego centrum o należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt, a także Mango, Stradivarius, Orsay, KappAhl, Reserved, C&A, Jysk, KiK, Martes Sport, Empik, Smyk, Gino Rossi, Douglas, Home & You, Levi’s, Mustang, Top Secret & Friends, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, , Ravel, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Hebe, Solar, Big Star, Oodji, Deichmann, Rossmann.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holding, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych.