Ziaja dla Ciebie
Ziaja dla Ciebie

Do grona najemców centrum handlowego Galeria Rumia dołączył sklep kosmetyczny marki Ziaja. Jak informuje zarządca obiektu, grupa Upside Property Management, nowy najemca zajął lokal o powierzchni ponad 35 mkw. na poziomie -1 galerii.

Firma Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm kosmetycznych na rynku centrów handlowych. Została założona w 1989 r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Udział kapitału polskiego w spółce wynosi 100 proc.. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz kosmetyków pielęgnacyjnych.

Ziaja dostępna jest poza Polską, m. in. w Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Finlandii, Gruzji, Irlandii, Litwie, Serbii, Słowacji, Słowenii, Ukrainie i Węgrzech. Na kosmetyki Ziaja można się też natknąć w sklepach na Filipinach, w Chile, Japonii, Korei Południowej, Tajwanie czy Wietnamie.

Jak już informowaliśmy w ostatnim czasie inny najemca kosmetyczny – drogeria Rossman po 5 latach, zdecydowała się nie tylko przedłużyć umowę w Galerii Rumia, ale również dwukrotnie powiększyć wynajmowaną powierzchnię.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Obiekt ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W galerii znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann, CCC, Biedronka, Neonet i Jysk.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

W tym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.