Ziaja dla Ciebie
Ziaja dla Ciebie

Ziaja dla Ciebie

Do grona najemców centrum handlowego Galeria Rumia dołączył sklep kosmetyczny marki Ziaja. Jak informuje zarządca obiektu, grupa Upside Property Management, nowy najemca zajął lokal o powierzchni ponad 35 mkw. na poziomie -1 galerii.

Firma Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm kosmetycznych na rynku centrów handlowych. Została założona w 1989 r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Udział kapitału polskiego w spółce wynosi 100 proc.. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz kosmetyków pielęgnacyjnych.

Ziaja dostępna jest poza Polską, m. in. w Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Finlandii, Gruzji, Irlandii, Litwie, Serbii, Słowacji, Słowenii, Ukrainie i Węgrzech. Na kosmetyki Ziaja można się też natknąć w sklepach na Filipinach, w Chile, Japonii, Korei Południowej, Tajwanie czy Wietnamie.

Jak już informowaliśmy w ostatnim czasie inny najemca kosmetyczny – drogeria Rossman po 5 latach, zdecydowała się nie tylko przedłużyć umowę w Galerii Rumia, ale również dwukrotnie powiększyć wynajmowaną powierzchnię.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Obiekt ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W galerii znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann, CCC, Biedronka, Neonet i Jysk.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

W tym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.