Marek Noetzel
Marek Noetzel, C&W

Firma Cushman & Wakefield drugi rok z rzędu otrzymała tytuł Agenta Roku w Polsce w kategorii powierzchni handlowych (Retail Agency Team of the Year 2014).

Rozdanie nagród odbyło się 4 grudnia 2014 roku w Warszawie. System głosowania nadzorowany był przez renomowaną międzynarodową firmę konsultingową KPMG.

– Nagroda potwierdza wiodącą pozycję naszego zespołu ds. wynajmu powierzchni handlowo-rozrywkowych w Polsce. Chciałbym serdecznie podziękować klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli, oraz za możliwość uczestniczenia w realizacji najlepszych projektów handlowych w kraju. Ten rok nie był łatwy dla rynku powierzchni handlowych, tym bardziej jesteśmy dumni z tego wyróżnienia – mówi Marek Noetzel, partner, dyrektor Działu Powierzchni Handlowych Cushman & Wakefield w Polsce.

Najważniejsze projekty komercjalizowane przez firmę Cushman & Wakefield w Polsce w 2014 r. to Galeria Katowicka, Ikea Bielany Wrocław, Atrium Felicity w Lublinie, Galeria Kabaty w Warszawie, Forum Radunia w Gdańsku, Galeria Bursztynowa w Ostrołęce, Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim, marcredo Center Kutno, marcredo Center Zawiercie, marcredo Center Kołobrzeg, marcredo Center Głogów, Forum Bemowo w Warszawie, Arkady Wrocławskie we Wrocławiu, Plejada w Sosnowcu oraz CH Ogrody w Elblągu.

Najważniejsze instrukcje dotyczące usług ds. reprezentacji najemców: TK Maxx, Foot Locker, Marionnaud, Eurobank, Nespresso.

Nagrodę przyznano w konkursie Eurobuild Awards zorganizowanym przez Eurobuild CEE.