Maciej Mędrek, DTZ
Maciej Mędrek, DTZ

Maciej Mędrek objął stanowisko zastępcy dyrektora w Zespole Powierzchni Handlowych w firmie DTZ od grudnia br. i będzie odpowiedzialny m.in. za komercjalizację obiektów handlowych, negocjacje umów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z najemcami.

Maciej Mędrek jest związany z rynkiem powierzchni handlowych od ponad 8 lat. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w Parkridge Retail Development, P.A. Nova i Savills. Był odpowiedzialny za komercjalizację i rekomercjalizację wielu obiektów handlowych na terenie całego kraju, w tym m.in. Centrum Handlowego Blue City w Warszawie (65 tys. mkw. powierzchni handlowej), galerii Sukcesja w Łodzi (46 tys. mkw.) czy też galerii Galena w Jaworznie (45 tys. mkw.).

– Dołączenie Macieja do DTZ związane jest z dynamicznym rozwojem Zespołu Powierzchni Handlowych oraz rosnącą liczbą projektów, w których uczestniczymy. Jego wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki rynku obiektów handlowych z pewnością będą cennym wsparciem w codziennej pracy i wpłyną na dalszy rozwój DTZ – mówi Renata Kusznierska, dyrektor Zespołu Powierzchni Handlowych na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią w DTZ.

DTZ to jeden z globalnych liderów w zakresie usług na rynku nieruchomości. Firma dostarcza klientom biznesowym, najemcom powierzchni komercyjnych oraz inwestorom kompleksowych usług, w skład których wchodzą: pośrednictwo w wynajmie powierzchni handlowych, biurowychi magazynowych, zintegrowane usługi z zakresu property i facility management, doradztwo w zakresie rynków kapitałowych, doradztwo inwestycyjne, wyceny, doradztwo – inwestycyjno budowlane.