Plac zabaw Bajkowy Labirynt
Plac zabaw Bajkowy Labirynt

Nowy plac zabaw dla dzieci pod marką Bajkowy Labirynt działa w Odrzańskich Ogrodach, centrum handlowym w Kędzierzynie-Koźlu – poinformowała redakcję Retailnet Beata Wiśniewska, dyrektor ds. personalnych i marketingu w firmie RO-AN, która jest właścicielem sieci Bajkowy Labirynt.

– Nowy plac zabaw jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat i ma około 200 mkw. powierzchni na której poza atrakcjami dla dzieci wyodrębniono także specjalny kącik malucha przeznaczony do bezpiecznej zabawy młodszych dzieci od 0-3 lat z rodzicami. Wzbogaceniem naszej oferty są interesujące moduły edukacyjne, dostosowane do wszystkich grup wiekowych. Koncept ten wdrażamy już od kilku miesięcy w różnych lokalizacjach, co spotyka się z dużym zainteresowaniem. Jest tam też kolorowa salka urodzinowa do organizacji przyjęć urodzinowych i zabaw okolicznościowych. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców przed placem zabaw powstała również wygodna strefa rodzica z kawiarenką dla rodziców i bezpłatnym dostępem do internetu. Wkrótce do naszej oferty dołączą kolejne lokalizacje w centrach handlowych, o czym niebawem z przyjemnością poinformujemy – wyjaśnia redakcji Retailnet Beata Wiśniewska z RO-AN.

Obecnie RO-AN posiada 17 placów zabaw w całej Polsce, działających pod szyldem: Bajkowy Labirynt oraz U Misia.

Firma Ro-An powstała w 1995 roku i jest firmą rodzinną z siedzibą w Gdańsku. Od 19 lat skupia się na współpracy tylko z centrami i galeriami handlowymi, oferując rozwiązania w branży rozrywki dla dzieci. Poza siecią placów zabaw Bajkowy Labirynt i U Misia jest także ogólnopolskim producentem i operatorem interaktywnych bujaków i karuzel dla dzieci oraz automatów sprzedających. Posiada także maszyny licencjonowane, na licencjach takich producentów, jak m.in.: Disney, Warner Bros, Hit Entertainment i inne.