CH Auchan Katowice
CH Auchan Katowice

Immochan, zarządca i komercjalizator galerii handlowych Auchan w Polsce, pozyskał pięciu nowych najemców do swojego obiektu w Katowicach. Dzięki systematycznym działaniom firmy, śląska galeria handlowa rozwinęła ofertę modową, kosmetyczną, gastronomiczną oraz usługową.

Zakończony w kwietniu remodeling Centrum Handlowego Auchan Katowice, to nie jedyna zmiana, jaka w tym roku nastąpiła w śląskim obiekcie. Jego zarządca, firma Immochan, sukcesywnie realizuje bowiem proces komercjalizacji galerii handlowej. W ostatnim czasie do grona jej najemców dołączyło pięć nowych lokali.

Najnowszym z nich jest Restauracja u Rokosza. W lokalu o powierzchni blisko 130 mkw. klienci znajdą tradycyjne posiłki, które samodzielnie skomponują, wybierając dowolne elementy spośród różnorodnych mięs, ryb, sałatek i surówek.

Powierzchnię handlową w galerii zajęła także marka Enzo Collection. Otwarty w listopadzie salon o powierzchni 56,4 mkw. rozszerzył propozycję modową dla mężczyzn. Ofertę drogeryjną w galerii stworzył zaś lokal Yves Rocher (marka zajęła lokal o powierzchni 17 mkw.). Wcześniej do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Katowice dołączył także sklep zoologiczny Aquael Zoo.

Katowicka galeria handlowa Auchan ma formę kameralnego pasażu i liczy blisko 30 lokali. W ofercie obiektu znajdują się sklepy z odzieżą i obuwiem, m.in. CCC, Orsay czy Takko Fashion, a także wiele lokali usługowych. Po przeprowadzonym w tym roku remoncie wnętrza galerii klienci mogą cieszyć się nową dekoracją pasaży, wykończeniem ścian oraz podłóg. Zmieniły się elementy małej architektury, takie jak ławki, donice, kosze na śmieci oraz oświetlenie. Odnowione zostały także dwa wejścia do obiektu oraz strefa wokół sklepu Decathlon.

Centrum Handlowe Auchan Katowice mieści się przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Na terenie CH Auchan Katowice mieszczą się hipermarket Auchan, Decathlon a w bezpośrednim sąsiedztwie Norauto. Centrum Handlowe posiada 1100 miejsc parkingowych, w tym 16 dla osób niepełnosprawnych. CH zostało otwarte w 2000 roku.