Salon Piazza di Moda w CH Klif
Salon Piazza Di Moda w CH Klif

Do grona najemców Centrum Handlowego Klif w Gdyni dołączają salony odzieżowe ekskluzywnych brandów Marella i Piazza Di Moda.

Marka Marella otworzyła swój salon na parterze gdyńskiego Klifu i do dyspozycji klientów oddała 121,5 mkw. Jest to pierwszy w Gdyni, a drugi w Trójmieście butik marki.

Drugi nowo otwarty salon – Piazza Di Moda, jest pierwszą częścią inwestycji, która docelowo obejmie ponad 340 mkw., składających się na największe w Polsce, mulitibrandowe centrum mody włoskiej oferujące kolekcje ponad 60 marek, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

– Kolejni, nowi najemcy w Klifie, to dowód na to, że centrum to nieustannie się rozwija i spełnia potrzeby swoich klientów, realizując z powodzeniem założenia strategii rekomercjalizacji. Grudniowe premiery są doskonałym uzupełnieniem unikatowej oferty, która jest siłą naszego centrum. Otwarte butiki już cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów – mówi Anna Dębicka, Dyrektor CH Klif.

Marella, znana jako „młodsza siostra” marki Max Mara, proponuje wysoką jakość za proporcjonalnie atrakcyjną cenę. Piazza Di Moda oferuje wybór ubrań, obuwia, akcesoriów i dodatków marek m.in.: Tombolini, Pal Zileri, Seventy, Lubiam, Santoni, Elena Miro czy Loriblu. Multibrand w gdyńskim Klifie jest czwartym punktem Piazza Di Moda w Polsce.

Centrum Handlowe Klif powstało w Gdyni w 1996 roku jako jedno z pierwszych obiektów tego typu w Polsce. Klienci mają szeroką ofertę polskich i zagranicznych marek, w tym wiele niedostępnych w innych centrach handlowych w Trójmieście, jak m.in.: Bohoboco, Calvin Klein Jeans, Emanuel Berg, Karen Millen, La Mania, Lidia Kalita, Longchamp/Noble Place, Marciano Guess, Marella, Patrizia Pepe, Pennyblack, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger Tailored, Tous, Qπш by Robert Kupisz. Obecne są również znane i lubiane sieciówki, takie jak: Cubus, Douglas, Euro RTV AGD, H&M, KappAhl, Marks & Spencer, Reserved, Sephora, Smyk, Apteka Super-Pharm czy Empik.