Sklep Komputronik

Komputronik, największa w Polsce sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, już 12 grudnia zaprezentuje nową odsłonę salonu na Bielanach Wrocławskich. W sklepie w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 na klientów będzie czekał znacznie bogatszy asortyment niż dotychczas. Na ponad 120 mkw. odświeżonej ekspozycji klienci znajdą bogaty wybór sprzętu IT, RTV, a także małego AGD.

Komputronik wciąż kontynuuje modernizacje swoich salonów w całej Polsce. Spółka remontuje zarówno sklepy znajdujące się w centrach handlowych, jak i przy ulicach.

Jak już informowaliśmy Komputronik po krótkiej przerwie ponownie otworzył dwa salony w Szczecinie. Podczas kilkudniowej przerwy obie lokalizacje przeszły gruntowne zmiany. W salonie przy Alei Piastów przeprowadzono remont, wymieniając przy tym umeblowanie. Najważniejszą zmianą jest jednak powiększenie powierzchni sprzedaży o 100 proc., w efekcie czego będzie to największy salon Komputronik w Szczecinie. Firma zmodernizowała też sklep mieszczący się w jednej ze szczecińskich galerii.

Także firmowy salon Komputronik od niedawna działa w Inowrocławiu w nowej odsłonie. Obecnie to największy profesjonalny sklep ze sprzętem IT w mieście. W efekcie zmian poszerzono ekspozycję o ponad 100 proc.

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.