Salon Sizeer
Salon Sizeer

Grupa MIG kontynuuje dynamiczną ekspansję zagraniczną sieci Sizeer. Firma otworzyła kolejny salon marki poza granicami Polski. 12. zagraniczny salon Sizeer uruchomiono w Centrum Handlowym Olympia w Brnie.

Na 220 mkw. powierzchni handlowej mieszkańcy Czech znajdą te same modele obuwia, odzieży i akcesoriów, które zyskały uznanie klientów marki w Polsce.

Sizeer to europejska sieć salonów multibrandowych, która oferuje modną odzież i akcesoria. Właściciel sieci, firma Marketing Investment Group, w grudniu 2013 roku rozpoczęła ekspansję zagraniczną marki.

Na chwilę obecną, MIG zarządza 73. salonami w Polsce i 12. salonami w Niemczech, Czechach, na Słowacji i na Litwie. Wkrótce, planowane są kolejne otwarcia Sizeer.

W ostatnim czasie, jak już informowaliśmy, salon Sizeer w częstochowskiej Galerii Jurajskiej został poddanym kompleksowej modernizaji. Powierzchnię salonu powiększono niemal dwukrotnie – z 140 mkw. do 270 mkw..

Spółka Marketing Investment Group to wyłączny dystrybutor marek New Era, O’Neill, Timberland, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, Umbro, Lotto, Head, Confront, Feewear. Firma jest także właścicielem sieci sklepów Symbiosis i 50 style.

Grupa MIG została nominowana do tytułu SCF Best Expansion Retailer of the Year 2015 w konkursie Retailer’s Awards. Statuetki dla najlepszych najemców centrów handlowych zostaną wręczone 3 marca 2015 roku w trakcie zimowej edycji Shopping Centre Forum. O swoją statuetkę MIG zawalczy z firmami Rossmann, CCC, LPP oraz H&M.