Salon 4F
Salon 4F

Wraz z pierwszymi dniami grudnia swoją działalność rozpoczął działalność salon marki 4F mieszczący się w centrum outletowym w Lublinie.

Jak ustaliła redakcja Retailnet kolejny sklep marki w bieżącym miesiącu otwarto w centrum handlowym we Włocławku. Z kolei pierwszy tydzień miesiąca zakończy się otwarciem sklepu w podwarszawskiej Galerii Janki.

Według ustaleń Retailnet jako ostatni w roku bieżącym, 19 grudnia, zostanie otwarty sklep w nowej lokalizacji na zakopiańskich Krupówkach.

Łączna powierzchnia otwieranych lokalizacji w grudniu 2014 wyniesie ponad 700 mkw. Po tych zmianach liczba nowych sklepów 4F wzrośnie do 142 punktów sprzedaży w całym kraju.

Tylko w samym listopadzie, począwszy od pierwszego tygodnia, marka 4F planuje otworzyła łącznie cztery salony, zarówno nowe, jak i te już istniejące, ale świeżo zmodernizowane. Łączna powierzchnia otwieranych lokalizacji w ubiegłym miesiącu wyniosła blisko 800 mkw.

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Oferta wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale.

Sieć 4F została nominowana do nagrody SCF Sport Retailer of the Year 2015. Wręczenie statuetek odbędzie się 3 marca 2015, podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.