Restauracja Olipm
Restauracja Olimp

Restauracja Olipm

W Poznaniu otwarto jedenastą w tym roku restaurację sieci Olimp. Tym razem nowy punkt sprzedaży Grupy Gastromall znalazł się w Centrum Handlowym Plaza w Poznaniu.

Jest to już 29 punkt gastronomiczny najbardziej rozpoznawalnego konceptu z jedzeniem na wagę w Polsce. Obecnie sieć liczy 17 lokali własnych oraz 12 franczyzowych w najbardziej uczęszczanych galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. Jeszcze w tym roku, w połowie grudnia, zainauguruje działalność Olimp Software Park Avia w Krakowie, tak więc 2014 rok zakończy się dla Grupy Gastromall liczbą 30 punktów.

W bieżącym roku otwarto już 11 restauracji pod marką Olimp m.in. w: CH Janki pod Warszawą, Wola Park w Warszawie, CH Atrium Felicity w Lublinie, CH Amber w Kaliszu, CH Ferio w Koninie, Galerii Warmińskiej w Olsztynie i CH Plaza w Poznaniu. Marka Olimp jest największą w Polsce i najszybciej rozwijającą się siecią z jedzeniem na wagę w stałej cenie za 100 g. Została nominowana do nagrody SCF 2015 Retailers’ Awards w kategorii Restaurant & Fast Food Retailer of the Year 2015.

W poznańskim centrum handlowym rozpoczął działalność także koncept meksykański Grupy Gastromall, restauracja szybkiej obsługi Companeros oferująca najpopularniejsze dania kuchni meksykańskiej przygotowywane na zamówienie klienta.

Grupa Gastromall jest właścicielem 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych – Olimp oraz Lovit – Smak dzieciństwa.