Centrum handlowe Wzorcownia Włocławek
Centrum handlowe Wzorcownia Włocławek
Centrum handlowe Wzorcownia Włocławek
Centrum handlowe Wzorcownia Włocławek

Początek grudnia 2015 roku upłynął pod znakiem zmian we Wzorcowni Włocławek. Do grona najemców obiektu dołączyła marka – 4F, a dwa sklepy zmieniły swoje lokalizacje.

Salon marki 4F o powierzchni 111 mkw. zlokalizowany jest na parterze galerii, obok sklepu Diverse. 4F to czołowy polski producent wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Jest też oficjalnym dostawcą strojów dla polskiej kadry olimpijskiej.

Salon 4F w CH Wzorcownia
Salon 4F w CH Wzorcownia

Do dyspozycji klientów oddane zostały również nowe lokale Giacomo Conti i Apart. Sklep Giacomo Conti, oferujący elegancką odzież męską, został przeniesiony do lokalu o powierzchni 107 mkw. znajdującego się na parterze galerii handlowej. Od 5 grudnia 2015 roku w nowym miejscu funkcjonuje również salon Apart. Nowy sklep tej marki jubilerskiej zlokalizowany został w sąsiedztwie lokali Ochnik i Kastor.

– Nasze centrum obchodziło w tym roku 5-te urodziny. Takie rocznice są zawsze impulsem do dokonywania zmian, stawiania sobie kolejnych celów. Wszelkie zmiany, jakich dokonujemy, są zawsze odpowiedzią na zmieniające się potrzeby i preferencje klientów. Oferta Wzorcowni stale się poszerza o nowe, atrakcyjne marki, a nasi najemcy starają się podnosić standard swoich sklepów. Mimo tego , że już teraz jesteśmy ulubionym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców Włocławka i okolic, w dalszym ciągu staramy się, aby nasza oferta była jeszcze szersza a komfort zakupów wzrastał – mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem urbanistycznym zlokalizowanym w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP i PKS. Powstała w roku 2009, w wyniku rewitalizacji XIX-wiecznej fabryki fajansu. Posiada 25,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajdują się sklepy takich marek jak CCC, Cropp, H&M, House, Mohito, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, Smyk, Wittchen i wiele innych. Galeria oferuje również szeroki wybór restauracji i kawiarni, w tym międzynarodowych sieci, takich jak Pizza Hut czy KFC. To także miejsce spotkań, rekreacji i rozrywki. W galerii mieści się 6-cio salowe Multikino na ponad 1, 2 tys. miejsc, centrum sportowe Fit Expert Gym oraz kręgielnia Lucky Star Bowling.

Za zarządzanie i komercjalizację Wzorcowni Włocławek odpowiada firma Multi Corporation. Od swojego powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach, a obecnie jest właścicielem lub zarządcą 60 centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.