CH Toruń Plaza
CH Toruń Plaza

Odwiedzający galerię Toruń Plaza będą mogli skorzystać z usług Manicure Express – bardzo prężnie rozwijającej się sieci bazującej na produktach amerykańskiej marki OPI. Będzie to 17. punkt Manicure Express w Polsce. Wśród stoisk pojawiły się też Beryl ze złotą i srebrną biżuterią oraz Milutka z oryginalnymi zabawkami, kocykami i akcesoriami dla najmłodszych.

Jak ustaliła redakcja Retailnet Plaza Centers konsekwentnie realizuje politykę dotyczącą poszerzania oferty – niedawno otworzył się 50-metrowy butik ekskluzywnej hiszpańskiej marki Tous oraz butik z polską modą dla młodych kobiet By o la la. Na grudzień zapowiadane jest jeszcze otwarcie kolejnego dużego sklepu z odzieżą oraz ponowne otwarcie centrum rozrywkowego w nowej, odświeżonej odsłonie.

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Toruń Plaza istnieje od listopada 2011 roku. Jego powierzchnia GLA to ok. 40 tys. Na zmotoryzowanych czeka 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Toruń Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek takich jak: TK Maxx, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, H&M, C&A, New Yorker, , Reserved, Cropp Town, House, Home&You, Smyk, Mango, Kappahl, Camaieu, Ecco, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, Orsay, Rossmann, Douglas i wiele innych. Ponadto do dyspozycji klientów, centrum pozostawia liczne kawiarnie i restauracje. Toruń Plaza to także część rozrywkowa z klubem Pure Jatomi, centrum rozrywki Fantasy Park oraz multipleksem Cinema City z ośmioma salami kinowymi.

Grupa Plaza Centers jest deweloperem centrów handlowo-rozrywkowych, działającym na obszarze rynków wschodzących. Grupa koncentruje się na budowie nowych obiektów oraz – tam, gdzie dostrzega odpowiedni potencjał – przebudowie już istniejących. Prowadzi swoją działalność zarówno w stolicach poszczególnych państw, jak i największych miastach regionalnych.

Plaza Centers jest obecna na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej od 1996 roku, kiedy to jako pierwsza zbudowała na Węgrzech nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe. W kolejnych latach rozpoczęła działalność w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, zdobywając doświadczenia w zakresie budowy, najmu oraz sprzedaży powierzchni handlowej i rozrywkowej. Począwszy od roku 2006 grupa rozszerzyła geograficzny zasięg swojej działalności poza obszar europejski, wchodząc na rynek indyjski, a od 2010 roku prowadzi także inwestycje w Stanach Zjednoczonych.

CH Toruń Plaza
CH Toruń Plaza