Oferta Pierre Cardin

Z początkiem grudnia 2014 roku w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała, należącym do Gemini Holding, otwarty został salon marki Pierre Cardin, producenta eleganckiej odzieży męskiej i damskiej.

Marka Pierre Cardin otworzyła swój liczący ponad 100 mkw. lokal w nowej, rozbudowanej części obiektu. W salonie marki znaleźć można bogaty asortyment eleganckiej odzieży męskiej, poszerzoną kolekcję damską – Pierre Cardin Woman oraz asortyment odzieży męskiej marki Otto Kern.

– Fakt, że kolejne znane marki decydują się otwierać u nas swoje lokale jest dowodem na to, iż decyzja o rozbudowie była słuszna. Nasi najemcy cenią sobie wysoką jakość i nowoczesność oferowanej przez nas powierzchni handlowej, która spełnia standardy nawet najbardziej wymagających sieci. Otwarcie salonu Pierre Cardin w naszym obiekcie to znaczne wzmocnienie oferty handlowej w segmencie mody męskiej – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Tenant mix obiektu w branży eleganckiej odzieży męskiej współtworzą takie salony jak Bytom, J.Fryderyk, Makon, New Men czy Pako Lorente. W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała w kwietniu b.r. zakończyła się rozbudowa, dzięki któremu powierzchnia najmu sięga teraz ponad 40 tys. mkw. GLA. W obiekcie mieści się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Zgodnie z przyjętą strategią, po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała dysponuje kompleksową, bogatą ofertą skierowaną do całych rodzin.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.