Aryton - sklep online
Aryton - sklep online

Aryton, polska marka oferująca odzież dla kobiet i dodatki modowe, planuje ekspansję swoich sklepów w dużych miastach na terenie Polski. Spółka rozwija sieć sprzedaży otwierając sklepy własne, partnerskie oraz outletowe.

– Poszukujemy nowy lokalizacji tylko w takich miastach jak Katowice, Warszawa i Kraków. Powierzchnia sklepów dla marki Aryton to od 60 do 80 mkw. – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Sylwia Cierocka, Aryton sp. z o.o.

Obecnie w związku z rozwojem sieci sprzedaży Aryton sp. z o.o. poszukuje partnerów do nawiązania współpracy handlowej na zasadzie franczyzy. Partner powinien dysponować lokalem w wiodących galeriach bądź centrach handlowych.

Aktualnie sieć tworzą 34 sklepy z czego 26 z nich to salony firmowe, 6 to sklepy partnerskie, a 2 to sklepy outletowe. Większość sklepów sieci jest zloklaizowanych w centrach handlowych, tylko 7 z nich to butiki usytuowane przy głównych ulicach handlowych. W tym roku sieć powiększyła się o jeden nowy salon w Starym Browarze w Poznaniu. Spółka prowadzi także sklep internetowy działający pod adresem sklep.aryton.pl.