Galeria Askana
Galeria Askana

Do grona najemców Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim dołączył Textil Market. Pierwszy
w miejscowości salon tej marki zajmie powierzchnię 170,96 mkw. i będzie zlokalizowany na piętrze.

Textil Market to sieć sklepów oferująca odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz akcesoria do wyposażenia domu w przystępnych cenach. Sieć Textil Market to ponad 300 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju i Słowacji, a od 11 grudnia również w Galerii Askana. Sieć samoobsługowych sklepów Textil Market jest nadal rozwijana, a asortyment oferowanych produktów ciągle uzupełniany i poszerzany.

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, ponad 18 tys. mkw. GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. C&A, Promod, Solar, Simple, Stradivarius, restauracja Sphinx, multiplex Helios z salami na 1200 osób – to tylko niektóre z marek znajdujących się w Galerii Askana. Zarządcą Galerii Askana jest Cream.

Cream, czyli Caelum Real Estate Asset Management oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. Cream zarządza obecnie portfolio 17 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów Cream wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe nieruchomości typu „stand-alone”.