Salon Diverse w PH Auchan Bielany
Salon Diverse w PH Auchan Bielany

Salon Diverse w PH Auchan Bielany

W Centrum Handlowym Auchan Hetmańska otwarto salon z odzieżą Diverse. To już dziewiąty kontrakt, jaki firma Immochan – zarządca i komercjalizator galerii handlowych Auchan w Polsce – podpisała z polską marką. Lokal w białostockiej galerii Auchan zajął ponad 170 mkw.

Firma Diverse działa na rynku od 1993 roku, oferując szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej. Jako koncept multibrandowy funkcjonuje w ponad 200 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski. Sklepy Diverse są wśród najemców 9 galerii handlowych Auchan, między innymi w Gdańsku, Częstochowie, Bydgoszczy, Bielanach Wrocławskich czy Łomiankach. Najnowsze lokale zostały otwarte w Żorach i Mikołowie.

Nowy lokal rozszerzył ofertę modową obiektu. W gronie najemców białostockiej galerii znajdują się już takie marki, jak Big Star, Camaieu, Monnari, Orsay i Recman. Ofertę obuwniczą stanowią salony CCC, Deichmann czy Wojas. Całości dopełniają liczne punktu usługowe – między innymi kantor, pralnia, biuro podróży oraz salony największych operatorów telefonii komórkowej Orange, Plus, Play i T-Mobile – a także gastronomiczne, w tym Cukiernia Sowa oraz Grycan.

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska mieści się przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. W ramach centrum Handlowego Auchan mieszczą się: galeria handlowa z hipermarketem Auchan oraz Leroy Merlin, a w bezpośrednim sąsiedztwie Decathlon. Centrum Handlowe posiada blisko 1048 miejsc parkingowych, w tym również miejsca dla osób niepełnosprawnych. Obiekt został otwarty w 2008 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.