Lavard w CH Arkadia
Lavard w CH Arkadia

Lavard zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zdecydował się na otwarcie swojego flagowego salonu z odzieżą męską. Reprezentacyjny sklep marki znalazł się w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia w przestrzeni pasażu Canaletto na poziomie pierwszym. Salon zajmujący lokal o powierzchni 142 mkw. sąsiaduje z markami Pepe Jeans oraz Victoria.

Jak ustaliła redakcja Retailnet w rozmowie z przedstawicielami marki, wnętrze zostało stworzone w zupełnie nowym shop concepcie, wykreowanym specjalnie na potrzeby sklepu flagowego.

We wnętrzu zastosowano elementy marmuru, drewna oraz innych materiałów tego samego koloru, o różnych strukturach. – mówi dla Retailnet Aleksandra Sadkiewicz, Brand Manager marki Lavard.

Obecnie sieć Lavard liczy ponad 90 salonów zlokalizowanych przede wszystkim w centrach handlowych na terenie całej Polski. Spółka jest również właścicielem marki Dino Salvani i należy do grupy odzieżowej Gamatex.

Asortyment marki dostępny jest również za granicą – na Węgrzech, Słowacji, Łotwie, Litwie i Ukrainie oraz w Austrii i Czechach. W 2013 roku spółka rozpoczęła współpracę z siecią TK Maxx i tym samym poszerzyła ekspansję marki Lavard o rynek niemiecki.

Lavard jest polską marką, specjalizującą się w branży mody męskiej. W swojej ofercie posiada asortyment we włoskim stylu – m.in. kurtki, płaszcze, garnitury, koszule, szale, spodnie, marynarki oraz galanterię skórzaną.

Lavard w CH Arkadia
Lavard w CH Arkadia