CH Agora Bytom

CH Agora Bytom

W ciągu ostatnich miesięcy do grona najemców CH Agora Bytom dołączyło pięć nowych marek. Wśród nich są, m.in. salon odzieży Carry i sklep z winami Cortese. Galeria handlowa w Bytomiu wciąż pracuje nad rozwojem swojej oferty handlowej.

Wśród nowości pojawił się salon mody męskiej Zymen, oferujący szeroki wybór garniturów, kurtek, marynarek i koszul wykonanych przez polskich producentów.

W listopadzie otwarty został również salon znanej marki modowej Carry, oferujący modę codzienną i weekendową na każdy sezon. Kolejną nowością jest Akademia Stylizacji, czyli profesjonalny salon manicure, korzystający z produktów światowych liderów branży kosmetycznej.

Sektor gastronomiczny poszerzył się o wspominany już sklep z winami Cortese, w którym klienci znajdą szeroki wybór szlachetnych trunków z całego świata oraz pizzerię Da Italia, która uzupełnia ofertę restauracyjną Agory Bytom.

– Strategicznym celem naszej inwestycji jest dostarczenie jak najszerszego wachlarza sklepów i usług. Ciągle pracujemy nad tym, żeby oferta była najlepiej dopasowana do potrzeb naszych gości i spełniała wszelkie ich oczekiwania – mówi Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom.

Agora Bytom to galeria handlowo-rozrywkowa w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się ponad 100 sklepów oraz restauracje, klub fitness, centrum rozrywki, multipleks, galeria sztuki i sala widowiskowa. Z galerią sąsiaduje również parking na 800 samochodów. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.